Pogotowie Komputerowe Konstantynów Łódzki

Pogotowie Komputerowe Konstantynów Łódzki

Naprawa i serwis komputerów stacjonarnych i laptopów w Konstantynowie Łódzkim - Pogotowie Komputerowe Łódź
Pogotowie Komputerowe Konstantynów Łódzki

Pogotowie Komputerowe Łódź oferuje swoim klientom dojazd na terenie całego województwa łódzkiego, w tym także do Konstantynowa Łódzkiego. Świadczymy profesjonalne usługi naprawy komputerów stacjonarnych i laptopów w domu klienta lub w naszym serwisie w Łodzi. Wszystkie naprawy wykonywane są przez doświadczonych i wykwalifikowanych pracowników. Gwarantujemy szybki czas serwisu komputera i atrakcyjne ceny.

Oferta pogotowia komputerowego

Pogotowie komputerowe Konstantynów Łódzki oferuje szeroki wybór usług naprawy komputerów stacjonarnych i laptopów. Poradzimy sobie z każdą, nawet najbardziej wymagającą usterką i problemem komputerowym, przywracając sprzęt do optymalnego stanu użytkowania. W skład wykonywanych przez nas usług wchodzą:

  • konfiguracja i aktualizacja systemów komputerowych (Windows, MacOs, Linux)
  • usuwanie wirusów komputerowych i szkodliwego oprogramowania
  • konfiguracja sieci
  • instalacja programów i sterowników
  • odzyskiwanie utraconych danych
  • archiwizacja plików
  • tworzenie kopii zapasowych komputera
  • wymiana komponentów komputera (m.in. procesorów, kart graficznych, układów chłodzenia, pamięci RAM, matryc itp.)
  • wymiana obudowy, klawiatur i ekranów w laptopach
  • modernizacja jednostek stacjonarnych wg najnowszych standardów.

Jeżeli Twój problem nie został wymieniony w powyższych, prosimy o kontakt telefoniczny w celu konsultacji z naszym wykwalifikowanym pracownikiem. Zapewniamy jednak, że nie ma problemu, którego nie potrafilibyśmy rozwiązać!

Twój czas – nasza przyjemność!

Dołożymy wszelkich starań, aby naprawa wykonywana przez naszych pracowników była jak najszybsza oraz jak najdokładniejsza. Zdajemy sobie sprawę, że komputer to narzędzie pracy wielu z Państwa, dlatego staramy się naprawiać komputery w jak najkrótszym możliwym czasie. Indywidualnie podchodzimy do każdego klienta, uczciwie wyceniając wykonaną przez nas naprawę komputera stacjonarnego lub laptopa. Pogotowie komputerowe Konstantynów Łódzki dojeżdża do klienta na terenie całego województwa łódzkiego. Nie musisz martwić się o transport ciężkiego komputera. My zrobimy to za Ciebie.

Naprawa i serwis komputerów stacjonarnych oraz laptopów w Łodzi Centrum i Śródmieście - Pogotowie Komputerowe Łódź.
Pogotowie Komputerowe Łódź

Naprawa komputerów Konstantynów Łódzki.

Jeżeli są Państwo zainteresowani naszą ofertą naprawy i modernizacji komputerów stacjonarnych lub laptopów zapraszamy do kontaktu pod numerem telefonu 797 778 721, lub do naszego biura przy ulicy Legionów 93/95 w Łodzi. Dojeżdżamy do klienta na teren całego województwa łódzkiego w tym do Konstantynowa Łódzkiego.